Відбувся міжнародний круглий стіл на ФММ
16 червня 2022 року на факультеті менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся міжнародний круглий стіл на тему «Війна в Україні: наслідки для світової економіки». Метою заходу було обговорення поточної ситуації та її наслідків для світового співтовариства, а також поглиблення співпраці між факультетом менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та зарубіжними університетами-партнерами в рамках діючих угод про взаєморозуміння та співпрацю. В міжнародному круглому столі взяли участь 79 учасників з різних країн, зокрема Німеччини, Норвегії, Польщі, Чехії, Боснії та Герцеговини, Туреччини, США та України.
З вітальними словами до учасників зустрічі виступили Марина Кравченко, декан ФММ, д.е.н., проф. та Кілліон Муньяма, проф. Старший радник Глобального порядку денного та багатосторонніх відносин European External Services Action (EEAS) у Брюсселі, обраний депутат Національного парламенту Польщі (2011-2021), основний доповідач і співголова Керівного комітету Африканського глобального бізнес-саміту в Берліні 2022 року.
Свої доповіді на круглому столі представили науковці з Варшавської школи економіки (Польща), Школи менеджменту Технічного університету Мюнхена (Німеччина), Університету Тракья (Туреччина), Центру досліджень Центральної та Східної Європи Університету Миколая Коперника в Торуні (Польща), Краківського економічного університету (Польща), Норвезького університету науки і техніки (Норвегія), Вищої школи бізнесу у Бидгощі (Польща), Технічного університету Острави (Чеська Республіка), Науково-дослідного центру промислових проблем розвитку НАН України (м. Харків) та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
На круглому столі обговорювалась низка важливих питань в рамках загальної теми, які стосувались глобальної продовольчої та енергетичної безпеки, міграції та скорочення населення України, особливостей освітнього процесу в умовах війни, інструментів та заходів відбудови та відновлення країни, подальшого інноваційного та технологічного розвитку України та світу тощо.
За результатами заходу було досягнуто домовленості з учасниками продовжити обговорення цієї надважливої теми на наступній зустрічі.