На шляху до розвитку управління Інтернетом речей в інтелектуальній промисловості
Ми раді запросити вас на чергову лекцію в рамках програми Академії цифрових технологій та підприємництва GISU, яка відбудеться у середу, 23 жовтня 2024 р. з 10:00 до 12:00 за київським часом.
Тема лекції: На шляху до розвитку управління Інтернетом речей в інтелектуальній промисловості.
Лектор: Професор Хорхе Са Сільва з Університету Коїмбри (Португалія).
Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/r/wyeBJCS9SS
У будівельній галузі, що постійно розвивається, впровадження промислового Інтернету речей (IIoT) через малопотужні бездротові мережі (LPWAN), такі як LoRaWAN, стало практичним рішенням для вирішення проблем, пов’язаних з обмеженим покриттям стільникового зв’язку 5G, яке спостерігається в таких рішеннях, як NB-IoT і LTE-M, особливо при розгортанні у віддалених місцях. Платформи LPWAN з відкритим вихідним кодом, такі як The Things Network (TTN) і ChirpStack, зіграли ключову роль у сприянні впровадженню технології LoRa, забезпечивши зрілу і економічно ефективну екосистему, яка полегшує ефективне управління ресурсами пристроїв. У цьому контексті ця програма спрямована на впровадження структурованого підходу до вилучення даних з TTN для створення комплексної системи моніторингу шлюзів. Методологія охоплює різні аспекти, включаючи забезпечення безперебійного підключення до сервера, з особливим акцентом на ефективному управлінні інформацією та інтеграції реальних даних про будівництво.
Професор Хорхе Са Сільва отримав ступінь доктора філософії в галузі інформаційної інженерії в 2001 році в Університеті Коїмбри. Він є доцентом з габілітацією на кафедрі електротехніки та комп’ютерної інженерії (DEEC) факультету наук і технологій Університету Коїмбри та науковим співробітником Інституту системної інженерії та комп’ютерів у Коїмбрі (INESC Coimbra). Він був запрошеним професором у кількох міжнародних університетах, а його основні наукові інтереси – Інтернет речей, мережеві протоколи, “людина в циклі” та бездротові сенсорні мережі. Він був науковим керівником 12 аспірантів (завершено), двоє з них – в іноземних університетах, а також виступав рецензентом публікацій у провідних конференціях та журналах у своїх галузях знань. Його публікації включають дві книги, п’ять розділів у книгах та понад 170 статей у реферованих національних та міжнародних конференціях та журналах. Він брав участь у європейських ініціативах та проектах, в деяких з них був керівником. Він брав активну участь в організації кількох міжнародних конференцій та семінарів (наприклад, був головою семінару IFIP Networking 2006, генеральним співголовою EWSN 2010, генеральним співголовою Mobiquitous 2015, генеральним віце-головою WoWMoM 2016, генеральним головою ACM Senys 2021), а також був залучений до програмних комітетів національних та міжнародних конференцій. Він є старшим членом IEEE та ліцензованим професійним інженером.