GISU,  Анонси подій,  Новини ДМС

Чергова лекція Академії GISU на тему інтелектуальної декарбонізації від науковців КПІ ім. Ігоря Сікорського

Академія цифрових технологій та підприємництва Альянсу GISU запрошує долучитися до чергової лекції з циклу двогодинних онлайн-програм професійного розвитку. Ці програми Академії є безкоштовними для студентів та викладачів КПІ, який є членом альянсу  GISU.

Лекцію проведе команда науковців Факультету менеджменту і маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського під керівництвом професорки Олени Трофименко. Члени команди: проф. Катерина Бояринова, проф. Ольга Ілляш, проф. Марина Кравченко, доц. Катерина Копішинська, доц. Ірина Лазаренко та доц. Іван Пишнограєв.

Тема: Прискорення інтелектуальної декарбонізації на основі цифрової трансформації, циркулярності та глобальної співпраці.

Дата і час: 15 квітня з 10:00 до 12:00 за київським часом.

Мова: англійська.

Детальну інформацію про доступ до Zoom-конференції отримають всі зацікавлені після реєстрації за посиланням  https://forms.office.com/e/UMLgY6vBGv.

Опис програми:

Ця програма покликана представити основні результати дослідження з наступних ключових питань: поняття, особливості та розвиток інтелектуальної декарбонізації; оцінка та прогнозування впливу штучного інтелекту та цифрових технологій на декарбонізацію економіки та енергетичну безпеку з урахуванням статистичних даних країн, локальних потреб та глобальних викликів; порівняльний аналіз рівня декарбонізації та штучного інтелекту в країнах з розвиненим промисловим виробництвом та визначення факторів впливу на інтелектуальну декарбонізацію; індикатори циркулярної економіки, що впливають на інтелектуальну декарбонізацію; міждисциплінарні напрями та заходи забезпечення та прискорення інтелектуальної декарбонізації.

Інформація про керівника програми:

Професорка Олена Трофименко має науковий ступінь доктора економічних наук. Професорка кафедри економічної кібернетики Національного технічного університету України  “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського “. Автор понад 150 публікацій, серед яких монографії, навчальні посібники, наукові статті, доповіді на міжнародних та українських конференціях. Була керівником аналітичного дослідження  “Завдання-акселератори досягнення Україною Цілей сталого розвитку для Цілей 8, 9, 12 та 17 ” в рамках науково-дослідної програми “Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього”, ініційованої Міністерством економіки України. Брала участь у підготовці першого Добровільного національного огляду щодо прогресу України у досягненні Цілей сталого розвитку. У 2024 році стала стипендіаткою Верховної Ради України для молодих вчених-докторів наук, а у 2023 році перемогла у номінації  “Молодий викладач-дослідник ” 2023 року (КПІ ім. Ігоря Сікорського). До сфери її наукових інтересів належать: циркулярна економіка, сталий розвиток, інноваційні напрями забезпечення енергоефективності, декарбонізація економіки, політика розвитку енергетичних інновацій.