НАВЧАННЯ В КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Освіта – основоположний ресурс для розбудови щасливого майбутнього. Практичні навички, володіння знаннями та здатність їх ефективно застосовувати, компетентність у сферах діяльності, суміжних із майбутньою професією –  це те, на що в першу чергу звертає увагу роботодавець. Для сучасної молоді надзвичайно важливо знайти осередок для саморозвитку. У світі надмірної кількості інформації більше не існує сталих стандартів та остаточно сформованих теорій, які можна опанувати лише раз і назавжди, щоб стати професіоналом у своїй справі.  Освіта протягом життя – головний принцип успішного розвитку особистості. Саме на ньому побудована система освітніх послуг КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Про наш університет кажуть, що це вдале поєднання стародавніх традицій та модерністського погляду сучасного студенства. Студенти не просто поглинають інформацію, вони навчаються застосовувати свої вміння, знаходити ресурси для постійного розвитку. Активна молодь – прогрес будь-якого закладу освіти. Вона завжди крокує у ногу з часом, тому працівники університету намагаються забезпечувати для них належні умови. Ще одна визначна особливість, що кожен крок талановитих студентів досить широкий, тому він часто виходить за межі України. Це сприяє розвитку університету на міжнародній арені.

Про нас знають в усьому світі як про один з найкращих технічних університетів, але іноземці з великим задоволенням приїжджають опановувати і гуманітарні, і соціально-економічні науки. Диплом КПІ ім. Ігоря Сікорського визнають провідні закордонні компанії, університет за показниками якості освіти посідає перші місця, то ж і не дивно, що він вже впродовж багатьох десятиліть залишається в топі серед українських та іноземних студентів.

В нашому університеті ви не отримаєте єдиного рецепта з досягнення успіху. Але за період навчання сформуєте для себе інструкцію з розбудови стратегії розвитку, яка приведе вас до бажаних висот.

Освіта і співпраця

Наш університет постійно розвивається, розширюючи рамки міжнародної співпраці. Ми вважаємо, що обмін досвідом – це найважливіше, в даному аспекті КПІ ім. Ігоря Сікорського з радістю приймає гостей. Серед наших студентів  громадяни близько 50 країн світу. Інтернаціоналізація у сфері освіти дозволяє наздоганяти рівень найкращих всесвітньо визнаних університетів, перебирати їх найкращі риси та удосконалювати через призму власного досвіду.

Зокрема для поліпшення якості освіти, залучаючи партнерські відносини з іноземними установами, компаніями, університет наголошує на залученні на навчання іноземних здобувачів освіти, розгортання програм мобільності, заохочення до спільної роботи науковців світового рівня. Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського стають лідерами міжнародних змагань, учасниками конференцій, цікавих освітніх та наукових заходів і перспективних науково-дослідних проєктів. І це все завдяки невгамовній команді ДМС, яка спільно з іншими департаментами університету щоденно підтримує зв’язок зі світом та допомагає всім підрозділам сформувати міжнародний рейтинг КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Загальний опис навчання в КПІ 

Наш університет засновано 1898 року, і за роки існування він підготував майже 370 тисяч фахівців. Чому студенти обирають КПІ? Тому що це один з провідних університетів України та Європи. Він входить до числа кращих у світовому рейтингу QS World University Rankings. Випускники отримують реальні знання та диплом європейського зразка. Університет представляє величезний науково-дослідний та молодіжно-студентський осередок. Значна увага приділяється навчальному процесу на всіх його етапах: постійно  впроваджуються нові форми підвищення мотивації студентів до навчання, розкриття їх наукового і творчого потенціалів. Крім цього важливим фактором залишаються умови навчання. Кампус щороку приймає тисячі студентів. Ви знайдете тут не лише простір для навчання, а й для саморозвитку, опанування та вдосконалення власних навичок та спілкування з однодумцями й друзями.

Якісна та престижна освіта в КПІ!

Для студентів, викладачів і науковців, зокрема громадян України відкриті можливості академічної мобільності як внутрішньої, так і зовнішньої завдяки активній роботі департаменту навчально виховної роботи https://dnvr.kpi.ua/ та відділу академічної мобільності зокрема http://mobilnist.kpi.ua/.

До послуг студентів, викладачів і науковців, громадян інших держав, окрім  академічної мобільності, наш Центр міжнародної освіти. ЦМО запрошує Вас на навчання в найбільший технічний університет Європи https://istudent.kpi.ua/ua/ob-universitete/istoriya-universiteta.html