-
Фонд польської науки (FNP) започаткував нову ініціативу – Програму польсько-українського співробітництва
FNP профінансує до 6 наукових проєктів у галузі суспільно-гуманітарних наук, які будуть реалізовані спільно парою науковців з Польщі й України. Програма спрямована на активізацію співпраці польської та української наукової спільноти та реалізацію спільних дослідницьких проєктів, спрямованих на поглиблення знань з питань, пов’язаних із розвитком громадянського суспільства, демократії, європейської інтеграції чи безпеки. Проєкти мають стосуватися тем, що мають значення для обох країн. Бюджет кожного проєкту…
-
Допомога науковцям з України від LISER
LISER – це науково-дослідний інститут, який фінансується державою, розташований у Люксембурзі і спеціалізується на прикладних дослідженнях в економічних, соціальних та просторових науках. Міждисциплінарність є ключовим елементом стимулювання наукових інновацій. Інститут залучає провідних дослідників з усього світу, а докторська підготовка високого рівня є частиною діяльності Інституту. Штат Інституту налічує близько 180 співробітників (включаючи центр опитування та обробки даних), понад 50% з них – наукові співробітники,…
-
Фінансова підтримка від Науково-дослідної ради Литви
Науково-дослідна рада Литви надасть фінансову підтримку науково-дослідним установам та ЗВО Литовської Республіки, які приймають українських науковців/дослідників та аспірантів на роботу. Ця ініціатива підтримки є відповіддю академічної спільноти Литви на створення умов для того, щоб до 100 дослідників, які покинули Україну через триваючу війну, змогли продовжувати свою наукову діяльність у Литві. Всього виділено 1,5 млн.євро для відкриття вакансій. Українські дослідники повинні зв’язатися з обраною литовською…
-
Грантові програми від Національного наукового центру Польщі
Національний науковий центр Польщі (The National Science Centre) пропонує дослідникам з України грантові програми для проведення фундаментальних і прикладних досліджень на загальну суму до 6 млн злотих з оплатою праці до 100 тис. злотих на рік на кожного учасника. Метою програми є підтримка науковців шляхом створення для них можливостей працевлаштування в польських наукових установах та продовження ними досліджень. Дослідник, який приєднується до програми, повинен…
-
Солідарність з українськими науковцями від NanoGUNE
The Nanoscience Cooperative Research Center CIC nanoGUNE, розташований у Доностії/Сан-Себастьян, Країна Басків (Іспанія), пропонує свою підтримку дослідникам та науковцям, а також аспірантам, які були змушені покинути Україну внаслідок війни, що триває. NanoGUNE — це дослідницький центр, створений з метою проведення досліджень нанонауки світового класу для конкурентоспроможного зростання. NanoGUNE є членом Баскського дослідницького та технологічного альянсу (BRTA), а також визнаний Іспанським дослідницьким агентством як підрозділ…
-
Конференція «Chance for Science 2022»
Конференція «Chance for Science 2022» має на меті створити платформу для об’єднання дослідників та науковців, які шукають контакти в Німеччині, оскільки вони не можуть продовжувати свою наукову роботу та дослідження через жахливі наслідки війни в Україні. Якщо Ви студент, дослідник чи науковець, які постраждали від війни в Україні, і шукаєте можливість продовжити навчання, дослідницький проєкт чи наукову роботу? Ви хочете поділитися своїми дослідницькими знаннями…
-
Додатковий конкурс проєктів в рамках Дунайської транснаціональної програми для України та Молдови
Romanian Maritime Training Centre (CERONAV) шукає потенційного партнера від України з метою участі у додатковому конкурсі проєктів в рамках Дунайської транснаціональної програми для України та Молдови, який розпочався 26 січня та триватиме до 10 березня 2022 року. CERONAV – одна із румунських організацій, яка володіє багатим досвідом в реалізації транснаціональних проєктів. Метою конкурсу є підвищення інституційної спроможності українських/молдовських зацікавлених сторін для розробки та реалізації транснаціональних…
-
Набір на стипендію Chevening вже відкрито!
Chevening – це крута можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. Програма пропонується для представників різних спеціальностей без вікових обмежень. Дедлайн подачі заявки – 2 листопада 2021 року. Chevening – це програма уряду Сполученого Королівства, якою скористалось вже більше 450 українців і більш ніж 50.000 людей по всьому світу. Програма Chevening надає повну стипендію, що покриває…