Міжнародний Форум інженерів-механіків 2024
КПІ ім. Ігоря Сікорського вкотре стає центром наукових інновацій та передових технологій у машинобудуванні та авіації, організовуючи масштабні інженерні форуми, як-от Форум інженерів–механіків — щорічний захід від Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Форум інженерів-механіків 2024 — це два насичені виступами дні та 130 доповідей у офлайн і онлайн форматі з тематики:
- прогресивної техніки, технологій та інженерної освіти (73 доповіді);
- гідроаеромеханіки в інженерній практиці (35 доповідей);
- теоретичних і практичних проблем в обробці матеріалів тиском (22 доповіді).
З року в рік Форум інженерів–механіків розширює масштаби та географію. Серед учасників цьогорічного заходу — науковці, інженери, студенти, представники університетів і промислових підприємств з України (Київ, Харків, Львів, Дніпро тощо) та світу.
На Форумі науковці представляли свої дослідження, проєкти, практичні рішення в механіці та машинобудуванні й переймали досвід галузевих лідерів — Hydraulic Line, Hansa Flex, Boeing, Ukr Armo Tech, Inguar, Vents, Standart T, Sigma Engieneering, Progresstech тощо.
Серед зарубіжних фахівців, які брали участь у роботі Форуму, були представники США, Канади, Республіки Корея, Сербії і Китаю:
- EATON Corporation;
- Structural Integrity Technologies;
- Корейський технологічний інститут фотоніки (KOPTI);
- Equipment of Zhejiang Province, Jinhua, P.R. China;
- Белградский университет.
Місія форуму єдина — об’єднати провідних вітчизняних і закордонних науковців, представників промисловості та бізнесу, щоб знайти розв’язання надважливих технічних проблем задля розбудови та захисту нашої держави, а також долучити до спільних проєктів талановиту молодь.
«Цей захід — місце, де збираються покоління майбутніх професійних інженерів не лише обговорити останні досягнення в галузі прогресивної техніки та технологій, а й налагодити нові звʼязки між провідними українськими та закордонними дослідниками задля формування потужних наукових досліджень і госпдоговірних робіт», — Ігор Гришко, директор Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Під час Форуму також були залучені молоді науковці–старшокласники, які беруть участь у діяльності Малої академії науки.
Усі учасники форуму мають змогу отримати сертифікати про підвищення кваліфікації.